Mașină de banc multifuncțională de înghețată, creme și pasteurizator 15L/h, RoboCream

STAF59 Italia
Product code - SKU RT51 Table
RON 35,187.68
6,860.00
(VAT excluded)
RON 58,465.93
11,398.20
RON 42,577.10
8,300.60
(VAT included)
STAF59 Italia
Disponibil în 10-30 zile de la comandă
Informații: 0799 246 332, Luni-Vineri: 09-17

Description

Alimentare: 230V 50Hz
Putere: 1100 W
Dimensiuni: 435x605x595 mm
Productivitate litri/h cremă: 5
Productivitate litri/h înghețată: 15
Productivitate litri/h sorbet: 5 (50 min)
Posibilitate de reglare a temperaturii până la 115°C
Greutate: 70 kg
Tip sistem răcire: cu aer sau apă


Afisaj grafic, integrare completă a invertorului și electronică
Indicatori de defecțiune acustică și vizuală
Peste 50 de programe personalizate pentru utilizator
O necesitate pentru orice cofetarie, restaurante si centre comerciale care,doresc produse de inalta calitate,cu performante maxime si cele mai mici costuri.
Mantecatorul este cu extragere automata cat si manuala. Design exterior deosebit, colturile sunt rotunjite pentru o siguranta mai buna la locul de munca. Agitatorul de lunga durata, cu o lama din polietilema.
Toate partile care intra in contact cu amestecul sau cu inghetata sunt din otel inoxidabil si din materiale non-toxice, toate partile sunt usor accesibile si detasabile pentru o curatare mai usoara.


Produce înghețată creme calde și reci, cremă patiserie, cremă catalană, cremă de zahar ars, cremă de lămâie (cremă de patiserie aromatizată), cremă mousseline (cremă de patiserie cu adaos de zahăr și unt), cremă diplomat (cremă de patiserie cu adaos de gelatina și frișcă), cremă de migdale (cremă de patiserie aromatizată), cremă de unt, cremă de fructe (cremă de patiserie aromatizată), cremă englezească, dulceață, jeleu, glazură.



Details

SKU
RT51 Table

What customers are saying

Do you own or have used the product?
Post review

Produse similare